Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Save
sl: Shrani

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Site configuration
sl: Konfiguracija strani

en: About
sl: O modulu

en: Database configuration
sl: Konfiguracija podatkovne baze
