Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site configuration
sq: Konfigurimi i sitit

en: About
sq: Informacione

en: Database configuration
sq: Konfigurimi i bazës së të dhënave

en: Caches cleared.
sq: Të dhënat e magazinuara u pastruan.
