Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Save
ta: சேமி

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site
ta: தளம்

en: Site configuration
ta: தள முறைமைகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Database configuration
ta: தரவு தள அமைவுகள்
