Multisite Manager Tool (1.0.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Save
tr: Kaydet

en: Site name
tr: Site adı

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Site configuration
tr: Site yapılandırması

en: About
tr: Hakkında

en: Database configuration
tr: Veritabanı yapılandırması

en: Caches cleared.
tr: Önbellekler temizlendi.
