Multisite Manager Tool (1.0.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Site name
fr: Nom du site

en: Clear cache
fr: Vider le cache

en: Site configuration
fr: Configuration du site

en: About
fr: À propos

en: Database configuration
fr: Configuration de la base de données

en: Caches cleared.
fr: Les caches ont été vidés.
