Multisite Manager Tool (1.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Database configuration
mr: डेटाबेसची संरचना
