Multisite Manager Tool (1.0.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Save
pl: Zapisz

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site
pl: Witryna

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Site configuration
pl: Konfiguracja witryny

en: About
pl: O stronie

en: Database configuration
pl: Konfiguracja bazy danych

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.
