Multisite Manager Tool (1.0.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Save
uk: Зберегти

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site
uk: Сайт

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту

en: About
uk: Про модуль

en: Database configuration
uk: Конфігурація бази даних

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.
