Multisite Manager Tool (1.0.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Save
vi: Lưu

en: Site name
vi: Tên website

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: Site configuration
vi: Cấu hình hệ thống

en: About
vi: Giới thiệu

en: Database configuration
vi: Cấu hình cơ sở dữ liệu

en: Caches cleared.
vi: Đã xóa bộ nhớ đệm.
