Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Save
az: Saxla

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site
az: Sayt

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: About
az: Haqqında

en: Database configuration
az: Verilənlər bazasının konfiqurasiyası

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.
