Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Save
be: Захаваць

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site
be: Сайт

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: About
be: Аб

en: Database configuration
be: Налады базы данных

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.
