Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Save
da: Gem

en: Site name
da: Sitets navn

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: Site configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Database configuration
da: Databaseindstillinger

en: Caches cleared.
da: Cacher tømt.
