Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Save
fa: ذخیره

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site
fa: سایت

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Site configuration
fa: پیکربندی سایت

en: About
fa: درباره

en: Database configuration
fa: پیکربندی پایگاه داده

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.
