Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Save
gl: Gardar

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Site configuration
gl: Configuración do sitio

en: About
gl: Información

en: Database configuration
gl: Configuración da base de datos

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.
