Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Save
he: שמירה

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Site configuration
he: הגדרות אתר

en: About
he: אודות

en: Database configuration
he: הגדרות מסד הנתונים

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.
