Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Save
hu: Mentés

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site
hu: Webhely

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Site configuration
hu: Webhely beállítása

en: About
hu: Leírás

en: Database configuration
hu: Adatbázis beállítása

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Add new site
hu: Új webhely hozzáadása
