Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Save
kk: Сақтау

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site configuration
kk: Сайттың конфигурациясы

en: Database configuration
kk: Дерекқор конфигурациясы

en: Caches cleared.
kk: Кэш тазаланды.
