Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Save
nn: Lagre

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Site configuration
nn: Nettstadens innstillingar

en: Database configuration
nn: Databaseinnstillingar
