Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Save
sv: Spara

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site
sv: Webbplats

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: Site configuration
sv: Inställningar

en: About
sv: Om

en: Database configuration
sv: Databasinställningar

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.
