Multisite Manager Tool (1.0.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: About
te: గురించి

en: Database configuration
te: డాటాబేసు స్వరూపణం
