Multisite Manager Tool (1.0.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Save
bg: Запази

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Site configuration
bg: Настройки на сайта

en: Database configuration
bg: Конфигуриране на базата данни
