Multisite Manager Tool (1.0.6) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Site configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្ដាញ

en: About
km: អំពី

en: Database configuration
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។
