Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Database configuration
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།
