Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Site
gu: સાઇટ

en: About
gu: વિશે

en: Database configuration
gu: સંગ્રહ સ્થાન સમાયોજક
