Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: Database configuration
hy: Տվյալների բազայի կոնֆիգուրացիա
