Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Save
ja: 保存

en: Site name
ja: サイト名

en: Site
ja: サイト

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: Site configuration
ja: サイトの環境設定

en: About
ja: アバウト

en: Database configuration
ja: データベースの構成

en: Caches cleared.
ja: キャッシュがクリアーされました。
