Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Site configuration
ka: საიტის კონფიგურაცია

en: Database configuration
ka: მონაცემთა ბაზის კონფიგურაცია
