Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Save
lv: Saglabāt

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site
lv: Vietne

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Site configuration
lv: Vietnes konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas

en: Add new site
lv: Pievienot jaunu saitu
