Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Save
nl: Opslaan

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site
nl: Website

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Site configuration
nl: Site-instellingen

en: About
nl: Over

en: Database configuration
nl: Database-instellingen

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd.
