Multisite Manager Tool (1.0.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Save
pt: Guardar

en: Site name
pt: Nome do sítio

en: Site
pt: Sítio

en: Clear cache
pt: Limpar a cache

en: About
pt: Sobre

en: Database configuration
pt: Configuração da base de dados

en: Caches cleared.
pt: As caches foram limpas.
