Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: Image
af: Beeld

en: Book
af: Boek

en: Save
af: Stoor

en: Price
af: Prys
