Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: On
ar: في

en: Image
ar: الصورة

en: Book
ar: الوثيقة

en: Save
ar: حفظ

en: Off
ar: إيقاف

en: Price
ar: السعر
