Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Image
ast: Imaxe

en: Book
ast: Llibru

en: Save
ast: Guardar
