Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: On
bg: Включи

en: Image
bg: Снимка

en: Book
bg: Книга

en: Save
bg: Запази

en: Off
bg: Изключи

en: Price
bg: Цена
