Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Image
bs: Slika

en: Book
bs: Knjiga

en: Save
bs: Sačuvaj
