Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Book
cs: Kniha

en: Save
cs: Uložit

en: Off
cs: Vypnuto

en: Price
cs: Cena
