Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Book
da: Bog

en: Save
da: Gem

en: Off
da: Afbrudt

en: Price
da: Pris
