Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Submit
de: Absenden

en: Type
de: Typ

en: On
de: An

en: Image
de: Bild

en: Book
de: Buch

en: Save
de: Speichern

en: Off
de: Aus

en: Price
de: Preis
