Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།
