Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: On
es: Activado

en: Image
es: Imagen

en: Book
es: Libro

en: Save
es: Guardar

en: Off
es: Desactivado

en: Price
es: Precio
