Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Image
eu: Irudia

en: Book
eu: Liburua

en: Save
eu: Gorde
