Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Book
fi: Kirja

en: Save
fi: Tallenna

en: Off
fi: Pois päältä

en: Price
fi: Hinta
