Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Type
fil: Uri

en: Book
fil: Aklat

en: Save
fil: Pangalagaan
