Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Submit
fr: Soumettre

en: On
fr: Activé

en: Book
fr: Livre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Off
fr: Désactivé

en: Price
fr: Prix
