Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: On
gu: ચાલુ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Save
gu: સાચવો
