Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: On
he: פעיל

en: Image
he: תמונה

en: Book
he: ספר

en: Save
he: שמירה

en: Off
he: כבוי

en: Price
he: מחיר
