Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Off
ht: Fèmen
