Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Image
hy: Նկար

en: Book
hy: Գիրք

en: Save
hy: Պահպանել
