Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: On
is: Virkjað

en: Image
is: Mynd

en: Book
is: Bók

en: Save
is: Vista

en: Off
is: Af

en: Price
is: Verð
