Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Off
it: Spento

en: Price
it: Prezzo
